Spokey Slowday

• výborná cena

v reálu je o 100% lepší než na fotu

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• Dostal jsem přesně to, co jsem potřeboval

Hledal jsem náhradu za starou houpací síť. Přesně tento produkt mi vyhovoval jak cenou, tak i provedením. Již jsem jej otestovali a naprosto vyhovuje. Rozhodně doporučuji.

Typ

Typ: houpací síť
Materiál: dřevo, textil
Umístění: venkovní, vnitřní
Barva: bílá, modrá
Provedení výrobku: bílá barva, modrá barva
Klasická houpací síť z bavlny.
Vyrobeno z přírodních materiálů - přírodní bavlněný materiál je příjemný na dotek a zaručuje propustnost vzduchu. Nosníky jsou vyrobeny ze dřeva.
Pohodlí - použitý textilní materiál umožňuje optimální podepření těla
Vyrobeno z přírodních materiálů - ekologická bavlna a dřevo
Parametry:
Hmotnost (kg): 1.508
Výška (cm): 82.00
Šířka (cm): 12.00
Hloubka (cm): 12.00

Zasloužený odpočinek a pohodlí po náročném dni si dopřejte v houpací síti Slowday.

• , zakoupeno v 4kids.cz

v reálu je o 100% lepší než na fotu

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• Dostal jsem přesně to, co jsem potřeboval

• , zakoupeno v Vitalsport.cz

• Není větší slasti, než pohoupání v houpací síti pod stromy.
    • Příliš mne zaměstnává udržení rovnováhy. Ležení na boku se zdá být nemožné (:-)).

Viz pro a proti.

• , zakoupeno v Manvel.cz

Prima na zahradu, na lenošení

• , zakoupeno v deeplove.cz

kvalitní