Amazonas Barbados lemon

• , zakoupeno v Majka-shop.cz

• Kvalitní materiál
    • Slušná velikost
  • , zakoupeno v Lenošíme.cz

• Příjemný materiál. Spokojenost.

• vhodný dárek, zdá se kvalitní materiál a dostačující pevnost

Nosnost
200 kg
Barva
žluté

Houpací síť BARBADOS Amazonas je určena pro dvě osoby (při nepřekročení nosnosti), ale samozřejmě velký pohodář v ní může odpočívat i sám:-).

Způsob použití:

Houpací síť zavěste ve výšce přibližně 150-180 cm při rozpětí závěsných bodů cca 290 cm. Při příliš velkém napnutí sítě mezi dvěma kotvícími body se zvyšuje riziko vypadnutí a zranění. Pro ležení v síti doporučujeme komfortní polohu našikmo - Vaše záda tak budou rovná a nebude Vám hrozit vypadnutí ze sítě.

Upínací šňůry (mezi závěsným okem a plochou pro ležení) nikdy nenechávejte zamotané, nezkracujte ani jinak neupravujte! Houpací síť není hračka ani sportovní náčiní! Nenechávejte v sítí děti bez dozoru. Nepřekračujte nosnost sítě.

Je obvyklé, že se síť po několika použitích mírně vytáhne. Toto však není zavadou, která by omezovala funkčnost či bezpečnost při používání výrobku. V případě, že síť je zavěšena v exteriéru, doporučujeme použít Obal na síť AMAZONAS - Hammocksock nebo ji uschovat. Prodlouží se životnost houpací sítě a zabrání se tak například vyblednutí barev působením UV záření.

Údržba: prát pouze v ruce při teplotě max. 30°C vypranou síť nehejte volně uschnout, nepoužívejte sušičky nečistit chemicky ani v profesionálních čistírnách nebělit

Síť je balena ve vaku ze stejného materiálu a ve stejné barvě jako síť. Polštáře nejsou součástí houpací sítě.

• , zakoupeno v Majka-shop.cz

• Kvalitní materiál
    • Slušná velikost
  • , zakoupeno v Lenošíme.cz

• Příjemný materiál. Spokojenost.

• vhodný dárek, zdá se kvalitní materiál a dostačující pevnost

krásný design
    dlouhodobá výdrž
    výborná relaxace

• , zakoupeno v Baby-Eshop.cz

• prostorná (bez problémů více osob - do max. nosnosti...)
    • pevná
    • kvalitně vyrobená
    • vak přes rameno na přenášení
    • není tak dobře tvarovaná, jak ukazuje reklamní video - trochu plochá
    • závěsná lana s karabinami je třeba si sehnat/vyrobit

celkově dobrý výrobek

• , zakoupeno v Lenošíme.cz

příjemná a pohodová houpací síť pro fajn odpočinek a relax, ocení celá rodina.

• , zakoupeno v Sakumprdum.cz

• Pro tento produkt jsem se rozhodla proto, protože jsem hledala vhodný dárek a u Vás v SAKUMPRDUM jsem ho našla. Měl velký úspěch. Za což Vám děkuji.

Jak už jsem uvedla, byl to dárek, který mi padl do oka a s kterým jsem udělala radost. Hned se vyzkoušel a padl jak ulitý :-)

• , zakoupeno v TerkaPerka

• Síť je skvělá!
    • Barevnost neodpovídá příliš obrázkům na internetu.

Dlouho jsem vybírala houpací síť a rozhodovala se mezi rlznými velikostmi, nakonec jsem se rozhodla pro tuto a zdá se, že dostačuje. Velký oříšek byl výběr barvy, proto mě překvapilo, že skutečná barevnost se dost liší od internetových fotek, mrzí mě, že dodavatel neuvádí detailní fotky látky každé sítě, ale jen celkovky, kde barevnost splývá.