Amazonas Brasilia apple

Popis: Houpací síť pro jednu osobu v provedení s tyčemi. Podařilo se nám ji navrhnout tak pohodlnou jako klasickou síť bez tyčí. Použili jsme nejen hustě tkané měkké a pružné...
Doporučená nabídka zahrada-relax.cz

Šířka
140 cm
Nosnost
150 kg

Použili jsme nejen hustě tkané měkké a pružné vlákno, ale také jsme síť vybavili výrazně širší plochou pro ležení - 140 cm při šířce tyče 100 cm. Tímto vzniklo báječné prověšení sítě, ve kterém se můžete pohodlně a bezpečně houpat. Vyznačuje se nízkou hmotností a dobrou stabilitou.

• Síť je dodávána v průhledném obalu ze ztužené fólie s popruhem na nošení. Vhodnými stojany pro tuto síť jsou: Apollo, Sumo, Sumo grande a Madera.
  • Plocha pro ležení: 210x140 cm
  • Rozpětí: cca 290 cm
  • Nosnost: cca 150 kg
  • Hmotnost: cca 2,4 kg
  • Materiál: 85% bavlna, 15% polyester

Produkt zatím nemá žádné recenze.