Amazonas Gigante lava

Hamaka / houpací síť AMAZONAS® Gigante lava Amazonas Gigante lava je pravděpodobně největší houpací síť na světě a svými rozměry udivuje i samotné Brazilce. Na její...
3 349 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Mironet.cz

Do 3 dnů • 1 varianta609 Kč85 % • 6 715 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma214 neověřených recenzíDalší informace

Barva
oranžové

• Je pro dva nebo ho využiji jako síť na ležení

• , zakoupeno v Karavan.cz

• Pěkná, kvalitní a vydrží i na dešti. Unese mnohem víc než je psáno, vejde se tam celá naše rodina a to je nás pět :-). Pohodlná a dobře se v ní odpočívá a mnohdy i spí.
    • Nic!

Již mám druhou, úplně stejnou síť. První vydržela 8 let. Je úžasná, doporučuji všem.

Typ
280 kg
Barva
oranžové

Hamaka / houpací síť AMAZONAS® Gigante lava

Na její výrobu je použito přibližně 6 000 bavlněných vláken. Výsledkem je 6 m2 plochy na ležení.

Síť drží zavěšenou a rozprostřenou celkem přes 30 m silné pletené šňůry.

Ideální relaxační zóna pojme několik lidí.

Hamaka je vyrobena z čisté bavlny.

Hamaka je dodávána v praktickém přepravním obalu stejného barevného provedení se stahovací šňůrkou.

Ekologie

Barevné hamaky Amazonas jsou vyrobeny z bavlněných kousků zbylých při textilní výrobě. To je ekologicky přátelský postup šetrný vůči životnímu prostředí. Méně polí bavlny, to je také méně pesticidů a také více vody pro naši planetu.

Parametry:

• Celková délka: cca 450 cm.
  • Rozměry plochy pro ležení: cca 300 cm x 200 cm.
  • Materiál sítě: 100 % bavlna.
  • Hmotnost: cca 3,3 kg.
  • Nosnost: max 280 kg.

Amazonas Gigante lava kvůli svým gigantickým rozměrům není kompatibilní s běžnými dodávanými stojany Amazonas.

Upozornění!

Houpací síť není hračka, nikdy nenechávejte děti v síti bez dozoru dospělé osoby!

• Je pro dva nebo ho využiji jako síť na ležení

• , zakoupeno v Karavan.cz

• Nic!

• , zakoupeno v Top-ArmyShop

• Veliká,kvalitní

Super,veliká,přesně tak jsem si ji představoval

• Je to vážně obrovské.
    • na první pohled se jeví jako křehká, ale hned po prvním vyzkoušení jsem změnil názor.

• -
    • -

Ještě sem ji nevyskoušel

• m
    • n

b

• , zakoupeno v Lenošíme.cz

• Síť je obrovská, může se nad vámi i zavřít.

Síť je skvělá. Vyplatilo se dát za ni takové peníze. Pokud máte dostatek prostoru (cca 4m na pověšení), doporučuju tuhle síť. Obzvlášť se hodí, když nechcete být v síti sám. Je vcelku stabilní a dá se v ní vymyslet spoustu aktivit ;-)

• , zakoupeno v Baby-Eshop.cz

Houpací síť je kvalitní,za solidní cenu,v tomto rozměru jediná na trhu,pokud je mi známo.